O nas

Biuro Podróży Rek 5 Star Travel jest jedną z najstarszych i jednocześnie największych polsko-amerykańskich firm turystycznych. Jesteśmy organizatorem i jednocześnie wykonawcą wszelkiego rodzaju imprez turystycznych na terenie Stanów Zjednoczonych a także innych krajów Ameryki Północnej i Południowej. Naszą główną specjalizacją są krajoznawcze wycieczki autokarowe do najciekawszych zakątków Ameryki w tym na Alaskę i Hawaje.

Poza standardową ofertą przedstawioną w naszych katalogach i na stronach internetowych organizujemy także wszelkiego rodzaju imprezy na zamówienie dla turystów indywidualnych, zorganizowanych grup i firm. Do imprez takich zaliczyć można między innymi grupowe wyjazdy na wycieczki integracyjne i motywacyjne, targi, szkolenia, wystawy, zawody sportowe itp. oraz wycieczki krajoznawcze na określonej przez klienta trasie. Uwzględniając Państwa sugestie i wymagania, służąc przy tym naszą wiedzą i długoletnim doświadczeniem, zaplanujemy i zrealizujemy każdą zamawianą u nas imprezę.

Długoletnia działalność firmy, doświadczony personel a w tym mówiący po polsku przewodnicy i opiekunowie, gwarantują wysoką jakość usług. Duże znaczenie dla działalności firmy i jakości naszej oferty ma własna baza autobusowa z doskonale wyposażonym zapleczem technicznym.Klienci Biura Podróży Rek 5 Star Travel to w większości turyści przybywajacy z Polski na wakacje w USA oraz amerykańska i kanadyjska Polonia. Każdego roku wśród uczestników naszych wycieczek zwiększa się ilość turystów z Czech, Słowacji, Ukrainy i Litwy.

Od lat współpracuje z nami wiele renomowanych firm, organizacji i instytucji a w tym Konsulat R.P w Chicago oraz firmy Polamer i Doma. Nasze referencje to tysiące zadowolonych klientów polecających firmę Rek 5 Star Travel swoim rodzinom i znajomym.

Solidność naszej firmy i ugruntowaną pozycję na amerykańskim rynku polonijnym potwierdza długa lista słynnych gości korzystających z naszych usług. Znajdują się na niej praktycznie wszyscy polscy artyści odwiedzający Stany Zjednoczone a w tym Zespół Śląsk, Teatry: Narodowy, Komedia, Kwadrat, zespoły: Tlove, Ich Troje, Maryla Rodowicz, Bajm i wiele innych. Z naszych autokarów korzystała Polska Reprezentacja w piłce nożnej a ostatnio współuczestniliśmy w realizacji wizyt w USA Prezydenta i Premiera Lecha i Jarosława Kaczyńskich.

Firma Rek 5 Star Travel to solidność i gwarancja wysokiego poziomu oferowanych usług.

Zapraszamy do współpracy polskie biura podrózy zainteresowane poszerzeniem swojej oferty o region Stanów Zjednoczonych. Wszystkim odwiedzającym Amerykę życzymy udanego i pełnego miłych wrażeń pobytu.