WYCIECZKI Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM

Rek 5 Star Travel oferuje szeroki wachlarz autokarowych wycieczek krajoznawczych po Stanach Zjednoczonych a także po innych krajach Ameryki Północnej i Południowej. Nasze propozycje obejmują zarówno krótkie jak i dłuższe – dwutygodniowe wycieczki do najciekawszych zakątków Ameryki w tym również na Alaskę i Hawaje. Długoletnie doświadczenie, ogromna wiedza naszych pracowników a także ważne dla nas opinie dotychczasowych klientów pozwoliły nam na przygotowanie niezwykle atrakcyjnych tras o wyjątkowo urozmaiconych programach. Z myślą o stałych klientach, którzy od lat upodobali sobie wyjazdy z Rek 5 Star Travel, w każdym kolejnym sezonie nasza oferta wzbogacana jest o nowe imprezy. W czasie wyjazdów turyści są pod fachową opieką wykwalifikowanych i doświadczonych polskich przewodników. Zróżnicowane trasy, duża częstotliwość oraz dogodne terminy wyjazdów a także przystępne ceny sprawiają, że każdego roku zwiększa się grono zadowolonych klientów naszego biura. Zapraszamy!

WYCIECZKI NA ZAMÓWIENIE

Poza regularnymi wycieczkami umieszczonymi w naszym terminarzu firma Rek 5 Star Travel oferuje organizację wszelkiego rodzaju imprez na zamówienie. Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji programów incentive dla firm, grupowych wyjazdów motywacyjnych, okolicznościowych wyjazdów na targi, wystawy, szkolenia, spotkania biznesowe itp. a także grupowych wyjazdów turystycznych. Uwzględniając Państwa sugestie dotyczące chęci odwiedzenia danego regionu, miast, parków oraz innych obiektów a także biorąc pod uwagę sugerowany program i czas, zaplanujemy i zorganizujemy zamawianą przez Was imprezę. Nasza oferta zawiera także usługi transportowe i logistyczne. Ta część działalności skierowana jest do grup artystycznych, sportowych, i innych, których występy bądź wykonywana praca wymagają sprawnego przemieszczania się i organizacji pobytu w Stanach Zjednoczonych.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wynajem autokarów i minibusów jest częścią szerokiej oferty naszej firmy. Dysponujemy własną bazą transportową z nowoczesnym i w pełni wyposażonym warsztatem do obsługi autokarów. Doświadczeni mechanicy i własne zaplecze techniczne sprawia, że nasze autobusy wyruszają na trasę należycie przygotowane. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie i doskonale znają trasy a także geografię większości amerykańskich miast. Oferujemy Państwu komfortowy przewóz na wszystkie okazje jak pikniki, pielgrzymki, koncerty, wesela, bale a także imprezy sportowe, firmowe, szkolne itp. Ponieważ usługi transportowe są tylko częścią działalności firmy Rek 5 Star Travel, nasze ceny są wyjątkowo konkurencyjne. Po szczegółową wycenę prosimy odwiedzić nasze biuro lub dzwonić do nas pod numer 773-777-7733.

POLSKIE BIURO PODRÓŻY

Firma Rek 5 Star Travel zlokalizowana w Chicago przy 5362 W. Lawrence świadczy wszelkie usługi typowe dla działalności biura podróży. Poza organizowanymi przez nas standardowymi wycieczkami kupicie Państwo w naszym biurze bilety lotnicze, pakiety wycieczkowe do znanych miejsc i kurortów, bilety na rejsy komfortowymi statkami wycieczkowymi. Pomagamy w organizacji wyjazdów indywidualnych, w wyborze i rezerwacji hoteli, organizujemy na zamówienie wyjazdy okolicznościowe zorganizowanych grup na targi, imprezy sportowe, wypoczynek, pobyty integracyjne itp. Na indywidualne zamówienie oferujemy usługi polskiego przewodnika, który pomoże Państwu w realizacji nietypowych wyjazdów. Załatwiamy także wiele innych spraw z jakimi przychodzą do nas polonijni klienci. Prowadzimy usługi notarialne, pośrednictwo w sprawach konsularnych, tłumaczenie dokumentów, oferujemy asystę tłumacza w urzędach. Jako autoryzowana agencja Western Union, expresowo i tanio wysyłamy pieniądze do Polski i innych krajów.